7/24 SACA ŞEKİL VEREN HİZMET

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

EKA Lazer Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti, mevcut sektöründe uzun yıllardan beri hizmet sunan ve sunduğu hizmetlerle adını duyurmayı başaran bir firmadır. Firma bünyesinde ara mamul olan sac işlenmekte, ardından ise imalata hazır hale getirilmektedir. Bununla birlikte büküm işlerinin de firma bünyesinde maksimum hassasiyet ile gerçekleştirildiğini söylemek mümkündür.


 

Maksimum Hassasiyet, Maksimum Verim

Firmamız, hizmetlerini sunmaya başladığı ilk günden bu yana, işlemlerini maksimum hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Bütün çalışmalarda minimum hata maksimum verim elde etmemizi sağlayan en temel unsur budur.

Planlı Çalışma

Hizmetlerimizin tamamını tek bir aşamada gerçekleştirmemiz ya da aşamaları karışık bir şekilde ilerletmemiz söz konusu değildir. Bir plan dahilinde gerçekleştirilen çalışmalarda her işlemin belirli bir sırası ve zamanı bulunmaktadır. Bu sayede büküm, kaynak ve boya süreçlerini hatasız ve aksaksız ilerlettiğimizi söylememiz mümkündür.

Sürekli Gelişim ve İnovatif Yaklaşım

Çalışmalarımızda verimliliği ve kaliteyi arttırmak amacıyla sürekli bir gelişim halimiz mevcuttur. İnovatif düşünce eksenli bu gelişim sayesinde sektörümüzde öncü bir firma olma amacımız bulunmaktadır.

7/24 Hizmet ile tanışın

Lazer Kesim ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretmek için yanınızdayız.

phone2Icon  Şimdi Ara
oprt
Copyright © 2022 | Tüm Hakları Saklıdır